Szülők Fóruma

Kedves Szülők!

Új programsorozattal kedveskedünk Önöknek az idei nevelési évben. A Szülők Fóruma egy beszélgetős, interaktív diskurzus, melyen egy-egy hiteles, a témában otthonosan mozgó szakember lesz a vendégünk. A Fórum egy 30 perces elméleti áttekintéssel kezdődik, majd ezt követően közösen alakítjuk a beszélgetés fonalát: kérdésekkel, véleményekkel, tapasztalatokkal járjuk körbe a témát.

Az első alkalom témája az iskolaérettség.

Kiket várunk a Fórumra?

A nagycsoportosok szüleit, hiszen rövidesen döntési helyzetbe kerülnek az iskolakezdéssel kapcsolatban. A középsős és kiscsoportos gyerekek szüleit, hiszen nagy segítség lehet, ha tudatosan, célirányosan az iskolaérettség felé terelgetjük gyermekeinket. Egyszóval mindenkit, aki szívesen részt venne egy tartalmas, érdekes beszélgetésben!

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

Almási Barbara

Intézményvezető