Anyák napja az óvodában

Az idén rendhagyó módon zajlott az anyák napi megemlékezés az óvodában. A pandémia miatti szigorítások értelmében az édesanyák nem tudtak bejönni az óvodába, így felvételről nézhették meg a gyermekek műsorát.

Óvodásaink lázasan készültek műsorral, ajándékkal és virággal. A gyermekek és a csoportszobák ünnepi díszbe öltöztek az anyukák tiszteletére.
A legkisebbek, a Csiga csoportosok énekeket, verseket mondtak. A Nyuszisok A három pillangó című mese dramatizálásával és szintén dalokkal, versekkel készültek. A Katica csoportos gyermekek egy kedves verses mesét adtak elő énekek és versek kíséretében.
A Maci csoportban is nagy volt a készülődés: ők a 4 évszak köré gyűjtötték verseiket, énekeiket, mozgásos és táncos jelenetüket.
Az ajándékok minden csoportban saját kezűleg készültek, melyekbe minden igyekezetüket beletették az óvodások. A szeretet virágainak megvásárolásához az édesapák segítségét kértük. Az ő szívélyes közreműködésüket ezúton is hálásan köszönjük!
Ezúton kívánunk minden kedves édesanyának és nagymamának boldog anyák napját.

Takácsné Zarnócz Éva